Odwiedziłem wczoraj Janka Kowalczyka.

Chociaż stan Jego zdrowia, nie jest zadowalający, z zaciekawieniem obejrzał materiały promocyjne związane z projektem #winners100gwiazd (łącznie ze znaczkami i specjalnym katalogiem, w którym znalazł się złoty medalista – Artemor).

Opowiedziałem mu też o inicjatywie CAVALIADA – głosowanie publiczności NA NAJLEPSZEGO KONIA SPORTOWEGO w HISTORII POLSKI na 💯-lecie niepodległości.

Jasiu obejrzał listę i lekko zakasłał. Może to przeziębienie ale mnie w tym monecie zrobiło się przykro. Do dzisiaj nie przekonywałem nikogo do głosowania na wybranego konia bo byłem pewien, że Artemor i Jan Kowalczyk to pewni zwycięzcy tego głosowania. Na razie jednak jest inaczej. Dlatego mam do Was gorącą prośbę.

Artemor jest już na niebiańskich pastwiskach. Jan Kowalczyk 18. grudnia kończy 77 lat. Zróbmy tej parze prezent urodzinowy. Zagłosujmy na Artemora!

Dwa miesiące temu post z Janem Kowalczykiem zebrał ponad 2500 polubień. Myślę, że taka ilość głosów spokojnie wystarczy do zwycięstwa.

Pokażmy nasze wsparcie dla kolejnych dwóch legend polskiego jeździectwa (Artemor i Jana Kowalczyka), o których będziemy pisali przed urodzinami Jasia na naszym portalu Polskie Legendy – Ludzie i Konie w grudniu.

W ten pomysł (głos na Artemora) zaangażowały się takie współczesne gwiazdy polskiego jeździectwa jak: Jarosław SkrzyczyńskiKrzysztof LudwiczakMichał KaźmierczakJan Bobik, czy Maksymilian Wechta. Takie słynne kluby jak : KJ Agro Handel ŚremKJ Heaa TurekKJ Leśna WolaStadnina Koni Ochaby.

Zagłosuj w ankiecie, pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/events/264167497544651/permalink/286282805333120/

Otwórz swoje serce na Artemora i Jana Kowalczyka.💓👍

#winners100gwiazd #boberteam #boberprojekt